Jesteś w: Strona główna » Sukcesy 2003/2004

 
Sukcesy w roku szkolnym 2003/2004
SUKCESY PRZEDMIOTOWE
    Wojewódzki Konkurs na Najlepiej Pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody
  • I miejsce z wyróżnieniem
    Opiekunki: p. Teresa Wojtkiewicz p. Hanna Bryczek


    Powiatowy konkurs wiedzy ekologicznej
  • I miejsce - MARTA MILER kl. IIIb
  • II miejsce - MARCIN CZEKAŁA kl. IIIk
  • III miejsce - KATARZYNA BÓJKO kl. IIId
    Opiekun - p. Hanna Bryczek


    Powiatowy konkurs plastyczny - "Wpływ środowiska na zdrowie człowieka"
  • III miejsce - ANNA SOBCZAK kl. IIIk
    Opiekun - p. Hanna Bryczek


    Powiatowy konkurs - "Ekologia w internecie" - ekologiagminyozorkow.w.interia.pl
  • IV miejsce - KLAUDIUSZ i OKTAWIAN JAROSZEWICZ kl. IIIk
    Opiekun - p. Teresa Wojtkiewicz


    Powiatowy konkurs informatyczny
  • I miejsce - KRZYSZTOF PISERA kl. IIIa
  • III miejsce (drużynowo) -
    DAMIAN KACPRZAK kl. IIIg
    DAMIAN FLISZEWSKI kl. IIIk
    KRZYSZTOF PISERA kl. IIIa
    Opiekun - p. Renata Mucha


    Seminarium "Problemy ochrony środowiska"
  • I miejsce (referat) - DIANA FILIPOWSKA i NATALIA OGRODNICZAK kl. Ib
  • II miejsce (plakat) -
    ALEKSANDRA TRACZYK kl. Ib
    AGATA GIERAGA kl. Ib
    ALEKSANDRA STRZAŁKOWSKA kl. Ib
    EWELINA KARPIŃSKA kl. Ib
  • III miejsce (plakat) - MATEUSZ BERNAT kl. Ia
    Opiekun - p. Ludwika Józefowicz
  • III miejsce (programy komputerowe) - KRZYSZTOF PISERA kl. IIIa
    Opiekun - p. Teresa Wojtkiewicz


    Powiatowy konkurs poetycki
  • I miejsce - JOANNA CZARNECKA kl. IIId
  • III miejsce - DARIA CHYLIŃSKA kl. IIIc
    wyróżnienie - KATARZYNA BÓJKO kl. IIId
    Opiekun - p. Katarzyna Wojtkiewicz


    Wojewódzki konkurs polonistyczny
  • udział w finale - JOANNA CZARNECKA kl. IIId
    Opiekun - p. Katarzyna Wojtkiewicz


    Wojewódzki konkurs geograficzny
  • udział w finale - MARTA MILLER kl. IIIb
    Opiekun - p. Teresa Wojtkiewicz


    Powiatowy konkurs matematyczny
  • I miejsce - PIOTR ZALEWSKI kl. IIIj
    Opiekun - p. Ewa Pisera


    Konkurs plastyczny i literacki organizowany przez "Gazetę Wyborczą" - "Zagrożenia wokół nas"
    praca umieszczona w internecie - ANITA CHYLIŃSKA kl. IIIb
    Opiekun - p. Katarzyna Wojtkiewicz i p. Dorota Kwiatkowska


    Powiatowy konkurs chemiczny
  • IV miejsce - Ewa Jesionowska kl. IIIg
    Opiekun - p. Katarzyna Tarczyńska


    Wojewódzki konkurs ornitologiczny
  • II miejsce - Agnieszka Pięta
    Opiekun - p. Ewa Wankiewicz


    Międzygminny turniej matematyczno-przyrodniczo-europejski
  • IV miejsce (drużynowo) - Justyna Kowalczyk, Beata Łuczak, Kamila Łuczak,
    Mateusz Majewski, Marcin Rachwał
    Opiekun - p. Piotr Jatczak


    Konkurs plastyczny "I Ty możesz zostać wydawcą"
  • wyróżnienie - Liana Grigorjan, Justyna Oraszek
    Opiekun - p. Anna Żelaskowska


    Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego "Sprachdoctor 2004"
  • 19 miejsce w woj. łódzkim - Katarzyna Jończyk
    Opiekun - p. Agnieszka Wieczorek
  • 20 miejsce w woj. łódzkim - Katarzyna Klimczak
    Opiekun - p. Elżbieta Kędzia


    Powiatowy Konkurs Recytatorski Literatury Państw Unii Europejskiej "KAMENY 2004"
  • II miejsce - Aleksandra Wielemborek
    Opiekun: p. Ewa Otto


    Ogólnopolski konkurs "Omnibus 2004"
  • 10 miejsce w woj. łódzkim - Joanna Czarnecka, Bartłomiej Ciszewski
    Opiekun - p. Katarzyna Wojtkiewicz, Małgorzata Wierzbińska


    Miejski konkurs recytatorski "Twórczość K.K. Baczyńskiego"
  • I miejsce - Cezary Kędzia
  • III miejsce - Katarzyna Goss
    Opiekun - p. Dorota Kwiatkowska
  • II miejsce - Paulina Najmrodzka
    Opiekun - p. Katarzyna Wojtkiewicz
  • II miejsce - Martyna Odwald
    Opiekun - p. Anna Góra
  • III miejsce - Katarzyna Kędzierska
    Opiekun - p. Magdalena Graczyk


    Powiatowy przegląd małych form teatralnych
  • II - miejsce
    Opiekun - p.Małgorzata Wierzbińska


    Marsz na orientację "Orientuj się i licz"
  • IX miejsce w woj. łódzkim - P. Wypyszczak, P. Malinowski, K.Słomian
    Opiekun - p. Urszula Kubacka


    Konkurs powiatowy "Do Europy przez sport i wiedzę"
  • I miejsce - Gimnazjum w Ozorkowie


    Konkurs recytatorski "Wena 2004"
  • III miejsce - Dominika Stolarczyk
    Opiekun - p. Małgorzata Wierzbińska


    Powiatowy konkurs "Gimnazjaliści - Europejczykami"
  • III miejsce - Gimnazjum w Ozorkowie
  • II miejsce - Klaudyna Mierkiewicz, Dorota Moskalik, Nadia Tyszkowska
    Opiekun - p. Piotr Jatczak


    Wojewódzki przegląd małych form teatralnych w języku niemieckim
  • III miejsce - Gimnazjum w Ozorkowie
    Opiekun - p. Ewa Otto, Monika Niedomagała


SUKCESY SPORTOWE
    Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • III miejsce
    ZAWODNICY:
    Najda Anna
    Mokrzyńska Karolina
    Schley Agnieszka
    Jarmicka Agnieszka
    Pietrasik Sylwia
    Brodowska Agata
    Walkowska Edyta
    Krakowiak Agnieszka
    Andrzejczak Marta
    Bielawska Kinga
    Kaftan Agnieszka
    Gusławska Olga
    Fagas Klaudia
    Opiekun: p. Barbara Pachlińska


    Piłka siatkowa chłopców

  • I miejsce w powiecie, I miejsce w regionie, III miejsce w województwie
    ZAWODNICY:
    Pachliński Krystian
    Śmiesiulski Krystian
    Czekała Marcin
    Janiak Piotr
    Wieczorek Jakub
    Katecki Kacper
    Janicki Piotr
    Jaroszewicz Klaudiusz
    Pisera Mariusz
    Jaroszewicz Oktawian
    Chmielecki Bartek
    Świderski Marcin
    opiekun p. G. Zawierucha


    UNIHOC
  • II miejsce w powiecie dziewcząt
    ZAWODNICZKI:
    Najda Anna
    Witosławska Paulina
    Bielawska Kinga
    Matusiak Justyna
    Gusławska Olga
    Brodowska Agata
    Andrzejczak Magda
    Fagas Klaudia
    Barańska Anna
    Kubisiak Marta
    Czerwińska Marta
    opiekun: p. Barbara Pachlińska
  • III miejsce w powiecie chłopców
    ZAWODNICY:
    Wieczorek Jakub
    Andrzejwski Kamil
    Bogdański Krystian
    Lisiecki Piotr
    Walkowski Bartek
    Witczak Tomasz
    Rajski Dominik
    Fabijańczyk Rafał
    Olejniczak Patryk
    Turowicz Mateusz
    opiekun: p. B. Pachlińska
    Fabijańczyk Rafał
    Tomczyk Łukasz
    Michalak Łukasz
    opiekun: p. R. Kmieciak


    Lekkoatletyka
  • III miejsce w powiecie dziewcząt
    ZAWODNICY:
    Ciesielska Katarzyna
    Tarnacka Emilia
    Filipiak Katarzyna
    Bielawska Kinga
    Kaftan Agnieszka
    Olczak Anna
    Witosławska Paulina
    Mastalerz Karolina
    Olczyk Joanna
    Pietrzak Milena
    Potępa Barbara
    Zakrzewska Patrycja
    Garus Milena
    Matusiak Justyna
    Głusławska Olga
    Król Ewelina
    opiekun: p. B. Pachlińska, p. Z. Pietruszewski i p. B. Lewandowski
  • III miejsce w powiecie chłopców
    ZAWODNICY:
    Ratajczyk Adrian
    Ratajczyk Damian
    Wieczorek Jakub
    Olczak Michał
    Rajski Dominik
    Tomczyk Łukasz
    Pachliński Krystian
    Pisera Mariusz
    Waliszek Daniel
    Wdowiak Przemysław
    Mikołajczyk Damian
    Figas Tomek
    Śmiesiulski Krystian
    Jaroszewicz Klaudiusz
    opiekunowie: p.D. Zawierucha, p. G. Zawierucha, p. Z. Pietruszewski, p. B. Lewandowski, p. G. Pawłowski
  • I miejsce w punktacji zespołowej w Powiatowym Turnieju Pływackim o puchar "Zawora" oraz sukcesy indywidualne w postaci 11 medali: 5 złotych, 3 srebrne i 3 brązowych
    ZAWODNICY:
    Zalewski Piotr
    Kmiecik Krzysztof
    Piotrowski Sławomir
    Przybylak Bartłomiej
    Odwald Filip
    Gusławska Olga
    Brodowska Agata
    Król Ewelina
    Pawlak Anna
    Odwald Martyna
    opiekunowie: p. D. Zawierucha i p. B. Lewandowski
  • I miejsce w punktacji zespołowej w Pływackich Mistrzostwach Ozorkowa
    ZAWODNICY:
    Odwald Filip
    Kasprowicz Przemysław
    Przybylak Bartek
    Jóźwiak Artur
    Kmiecik Krzysztof
    Piotrowski Sławomir
    Gusławska Olga
    Brodowska Agata
    Gieraga Agata
    Odwald Martyna
    opiekunowie: p. B. Lewandowski i p. D. Zawierucha


    Pływanie
  • II miejsce w powiecie, II miejsce rejonie i VI miejsce w województwie dziewcząt
    Pawlak Anna
    Gieraga Agata
    Gusławska Olga
    Brodowska Agata
    Król Ewelina
    Filipiak Katarzyna
    Szulc Katarzyna
    Janicka Katarzyna
    Jopkiewicz Marta
    Odwald Martyna
    Pawlak Monika
    Filipowska Diana
    Traczyk Aleksandra
    opiekun p. B. Lewandowski
  • II miejsce w powiecie, II miejsce w rejonie, IV miejsce w województwie chłopców
    ZAWODNICY:
    Kmiecik Krzysztof
    Zalewski Piotr
    Słota Mateusz
    Odwald Filip
    Kasprowicz Przemek
    Winter Sebastian
    opiekun: p. G. Zawierucha
  • I miejsce w powiecie i VII w województwie ucz. Adriana Ratajczyka w Indywidualnych biegach przełajowych - opiekun p. B. Lewandowski
  • III miejsce w powiecie i XIII w województwie ucz. Barbary Potępy w Indywidualnych Biegach Przełajowych - opiekun p. B. Pachlińska


    Piłka siatkowa dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu
    ZAWODNICZKI:
    Najda Anna
    Maliczyńska Karolina
    Schley Agnieszka
    Jarmicka Agnieszka
    Pietrasik Sylwia
    Brodowska Agata
    Walkowska Edyta
    Krakowiak Agnieszka
    Andrzejczak Marta
    Bielawska Kinga
    Kaftan Agnieszka
    Gusławska Olga
    Fagas Klaudia
    opiekun: p. B. Pachlińska