Jesteś w: Strona główna

... Jesteś: gościem na naszej stronie od 1.01.2006 r.:)   Użytkowników Online:
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "ZWIĘRZĘTA TO NIE ZABAWKI" ROZTRZYGNIĘTY ZOBACZ WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH W NASZEJ SZKOLE »


Konkurs na przedstawienie teatrzyku KAMISHIBAI w języku niemieckim 29.03.15 r.
W ramach projektu „Odkryj swój talent” uczniowie uczestniczący w zajęciach z języka niemieckiego wzięli udział w konkursie dla gimnazjalistów na przedstawienie teatrzyku Kamishibai inspirowanego lekturą tekstu typu „Leichte Lektüre”. Organizatorami konkursu był Goethe-Institut w Warszawie oraz Medioteka Języka Niemieckiego w Łodzi.
Podczas rozgrywki finałowej uczniowie naszego gimnazjum pod opieką p. M. Wolskiej zajęli III miejsce. więcej »
 
Warsztaty Językowe 17.03.15 r. Zaćmienie Słońca 20.03.15 r.
Warsztaty językowe w Gimnazjum nr1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ozorkowie.
Podobnie jak w roku ubiegłym tak i teraz miały miejsce warsztaty językowe w ramach projektu ‘Plan Your Future’ (‘Zaplanuj Swoją Przyszłość’).
czytaj więcej »
20 marca 2015 r. Księżyc znalazł się pomiędzy Słońcem a Ziemią.
czytaj więcej »
 
2015 - ROKIEM św. JANA PAWŁA II 16.03.15 r.
„Jan Paweł II – Świętymi bądźcie”
W Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ozorkowie już po raz szósty realizowany jest projekt edukacyjny poświęcony patronowi szkoły.
Tegoroczna edycja projektu zbiega się z uchwalonym przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Rokiem św. Jana Pawła II, z 10 rocznicą śmierci i pierwszą rocznicą kanonizacji Wielkiego Polaka oraz z obchodami jubileuszu 10-lecia nadania naszej szkole imienia.
więcej »
 
„Projekt z klasą” 12.03.15 r.
W roku szkolnym 2013/ 2014 i 2014/2015 uczniowie naszego gimnazjum pod opieką p. Katarzyny Goss – Janickiej i p. Katarzyny Tarczyńskiej brali udział w Ogólnopolskim Konkursie „Projekt z klasą”
Nasza szkoła znalazła się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i została uhonorowana tytułem „Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła”.
Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła to taka, która poprzez promowanie pracy metodą projektu wprowadza niestandardowe formy nauki, motywując uczniów do większej aktywności.
więcej »
 
Nabór 2015/2016 26.02.15 r.
 
Jasełka 16.12.14 r.
Dnia 16 grudnia o godzinie 15.30 rozpoczęło się bożonarodzeniowe przedstawienie, wystawiane dla emerytowanych nauczycieli oraz pracowników nie tylko naszej szkoły.
Na początku pani dyrektor Krystyna Pawlak przywitała zgromadzonych gości oraz złożyła świąteczne życzenia.
Swoją obecnością zaszczycili nas: pan Burmistrz Jacek Socha, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Roman Kłopocki i Sekretarz Rady Miejskiej pan Mariusz Ostrowski ... więcej »
 
Zabawy andrzejkowe 27.11.14 r.
Dnia 27 listopada w naszej szkole na długiej przerwie zostały urządzone zabawy andrzejkowe. Wróżby, tańce oraz konkurs na „kosmofryz” zakończyły się dobrą zabawą i dużą ilością śmiechu. Prezydium samorządu uczniowskiego wybrało 3 najlepsze kosmofryzury, a ich posiadacze i kreatorzy to: Natalia Kujawska z klasy III E, Rafał Chodara – klasa III E oraz Patryk Piechocki, również z klasy III E. W tym samym dniu odbyła się również dyskoteka szkolna, na której zostali wybrani król i królowa balu, a zostali nimi: Karina Kalkowska (III B) oraz Jakub Szmajewski (II A). Dochód z dyskoteki zostanie przeznaczony na akcję „I Ty możesz zostać św. Mikołajem”.
 
Narodowe Święto Niepodległości 10.11.14 r.
10 listopada 2014 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji obchodzonego 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły, odśpiewaniem "Mazurka Dąbrowskiego" oraz słowami p. dyrektor Ewy Skrupskiej, która przywitała zgromadzonych gości, uczniów i nauczycieli.
Swoją obecnością zaszczycili nas m.in.: pan Burmistrz Jacek Socha, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Roman Kłopocki i Sekretarz Rady Miejskiej pan Mariusz Ostrowski.
więcej »
 
Promujemy ZDROWIE! 17.10.14 r.

17 października w naszej szkole odbyła się kolejna akcja promującą zdrowie.
Tym razem uczestnicy koła Promocji Zdrowia zachęcali do spożywania jabłek, rozdając je na przerwach. Niemal każdy uczeń poczęstował się owocem i na jego twarzy zagościł uśmiech. :)

Dziękujemy za miły odzew i zachęcamy do jedzenia również innych warzyw i owoców!
 
Dzień Edukacji Narodowej 14.10.14 r.
Tegoroczne obchody Dnia Nauczyciela odbywały się w rytmach cygańskiej biesiady.
Prowadzący uroczystość powitali wszystkich gości i jako pierwszy głos zabrał pan burmistrz Jacek Socha, który złożył wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi serdeczne życzenia, podobnie jak przemawiający po nim przewodniczący Rady Miejskiej pan Roman Kłopocki.
Następnie przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego wręczyły kwiaty i w imieniu uczniów przekazały wyrazy podziękowania za pracę i pomoc wszystkim zgromadzonym. więcej »
 
Bezpieczna droga do szkoły
 
70. Rocznica Powstania Warszawskiego 03.10.14 r.

3 października 2014 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji 70. rocznicy Powstania Warszawskiego.
Uczniowie przygotowali wzruszającą akademię uwzględniającą recytację pięknych wierszy i śpiewanie pieśni o tamtych dniach. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. sekretarz miasta Ozorków, pan Mariusz Ostrowski oraz przewodniczący Rady Miejskiej, pan Roman Kłopocki, jak również zaproszeni goście z grona kultury i oświaty.
Uczniowie pracowali pod czujnym okiem pani Małgorzaty Wierzbińskiej, pani Katarzyny Wojtkiewicz i pani Beaty Klauze, dekorację i scenariusz przygotowała pani Iwona Waszkiewicz, natomiast prezentację multimedialną przygotował pan Jacek Graczyk, a nagłośnieniem zajmował się pan Jarosław Suchan.
Całą uroczystość uwiecznił na zdjęciach pan Dariusz Suchan
galeria »
 
Nowy Samorząd Szkolny 23.09.14 r. Dyskoteka 02.10.14 r.


 Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została
Julia Dośpiał kl. III e
czytaj więcej »
2 października o godz. 16.30
odbyła się
dyskoteka integracyjna.
czytaj więcej »
 
Projekt eTwinning 2014 07.09.14 r.
W dniach 3-7 września 2014 r. uczniowie naszego Gimnazjum po raz drugi odwiedzili partnerów projektu eTwinning z czeskiego miasta Vysoké Mýto, oficjalnego miasta partnerskiego Ozorkowa. Pierwsza wycieczka była organizowana w roku 2011. Obie wizyty odbywały się w ramach wymiany międzynarodowej. My również gościliśmy u siebie naszych partnerów z Czech, najpierw w 2010 roku, a ostatnio w maju 2014 roku. Na wycieczce, uczniami opiekowały się pani Elżbieta Kędzia i pani Agnieszka Jabłońska, jako koordynator projektu i kierownik wycieczki. więcej »
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 01.09.14 r.
WITAMY PO WAKACJACH:)

1 września 2014 r. o godzinie 9.30 rozpoczeliśmy nowy rok szkolny spotkaniami uczniów klas pierwszych z dyrekcją i nauczycielami. Uczniowie klas drugich i trzecich spotkali się w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami. Pani dyrektor Ewa Skrupska po powitaniu pierwszoklasistów i ich rodziców życzyła uczniom sukcesów i samych szóstek.
BĄDŹCIE BEZPIECZNI W DRODZE DO I ZE SZKOŁY!
 


Jesteśmy SZKOŁĄ Z KLASĄ 14.10.03 r. Moja Szkoła w Unii Europejskiej 20.06.03 r.

W roku szkolnym 2002/2003 nasze Gimnazjum przystąpiło do udziału w ogólnopolskiej akcji "Szkoła z klasą", organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego.
Dzięki dużemu zaangażowaniu nauczycieli, uczniów i rodziców oraz dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji, nasze gimnazjum otrzymało certyfikat "Szkoła z klasą"

Dziękujemy Nauczycielom, którzy przyczynili się do realizacji projektów w ramach tego programu. Słowa uznania kierujemy także do uczniów. Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w programie Moja szkoła w UE przyczyniło się do lepszego przygotowania młodzieży do członkowstwa Polski w Unii Europejskiej.

Urząd Ochrony Komitetu Integracji Europejskiej
i Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu