Jesteś w: Strona główna

... Jesteś: gościem na naszej stronie od 1.01.2006 r.:)   Użytkowników Online:
1 WRZEŚNIA 2014 R. - ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 8.30 - MSZA ŚWIĘTA W KOŚCIELE NMP KRÓLOWEJ POLSKI PO MSZY ŚWIĘTEJ SPOTKANIE: KLAS I - HOL I PIĘTRA, KLAS II-III W SALACH LEKCYJNYCH

ZESTAWY PODRĘCZNIKÓW 30.07.14 r.

Jesteśmy SZKOŁĄ Z KLASĄ 14.10.03 r. Moja Szkoła w Unii Europejskiej 20.06.03 r.

W roku szkolnym 2002/2003 nasze Gimnazjum przystąpiło do udziału w ogólnopolskiej akcji "Szkoła z klasą", organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego.
Dzięki dużemu zaangażowaniu nauczycieli, uczniów i rodziców oraz dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji, nasze gimnazjum otrzymało certyfikat "Szkoła z klasą"

Dziękujemy Nauczycielom, którzy przyczynili się do realizacji projektów w ramach tego programu. Słowa uznania kierujemy także do uczniów. Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w programie Moja szkoła w UE przyczyniło się do lepszego przygotowania młodzieży do członkowstwa Polski w Unii Europejskiej.

Urząd Ochrony Komitetu Integracji Europejskiej
i Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu