Jesteś w: Strona główna

... Jesteś: gościem na naszej stronie od 1.01.2006 r.:)   Użytkowników Online:
KONKURS PLASTYCZNY: "KARTKA ŚWIĄTECZNA - BOŻE NARODZENIE" Zobacz regulamin konkursu
 
Miss i Mister Szkoły 25.11.16 r.
W ostatni piątek listopada nasza szkoła zorganizowała dyskotekę andrzejkową (zdjęcia). Jak zawsze podczas niej wyłoniliśmy króla i królowa. Tym razem tytuł króla otrzymał Mateusz Wiśniewski, a królowej Julia Gradowska. Dochód z tej dyskoteki zostanie przekazany na akcję "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem".
Tego też dnia w naszej szkole odbyły się wybory na Miss i Mistera Szkoły. Każdy uczeń, który był tego dnia w szkole miał prawo oddać swój głos na jedną dziewczynę i jednego chłopaka spośród wszystkich kandydatów. Po podliczeniu głosów wyłoniliśmy zwycięzców. Miss Szkoły roku 2016/17 została Patrycja Pałasz, za to tytuł Mistera otrzymał Jakub Janiak! Zwycięzcom serdecznie gratulujemy :)
 
„Zgadnij kto to” 25.10.16 r.
W październiku z okazji Dnia Nauczyciela Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs pt. "Zgadnij kto to".
Polegał on na odgadnięciu jaki nauczyciel znajduje się na zdjęciu z dzieciństwa. Poprzeczka była wysoka, ale kilkoro uczniów z naszej szkoły dało radę!
Najlepszy wynik (22/24) zdobyły – India Bamberska z klasy III A i Roksana Ziółkowska z klasy I C. Drugie miejsce zajęła Weronika Mucha z klasy IIA z wynikiem 21/24. Trzeci na podium stanął przedstawiciel klasy IIC z wynikiem 18/24.
Wszystkim, którzy wzięli udział gratulujemy i dziękujemy za udział :)
 
Dzień Edukacji Narodowej 14.10.16 r.
Uroczystość rozpoczęła się nietypowo, bo od chwili ciszy dla zmarłego księdza Grzegorza Ząbieckiego.
Następnie uczniowie powitali dyrekcję – p. Ewę Skrupską oraz p. Krystynę Pawlak, Burmistrza Miasta Ozorkowa – p. Jacka Sochę, Opiekuna Izby Historii Miasta Ozorkowa – p. Szymona Bajora, gości przybyłych z Niemczech, grono pedagogiczne, pracowników administracji i obsługi, emerytowanych nauczycieli oraz przedstawicieli zespołu „Ozorkowianie”
czytaj więcej »
konkurs2016
Slubowanie klas pierwszych 22.09.16 r. Dyskoteka 23.09.16 r.
Ślubowanie klas I rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru naszej szkoły i zaśpiewania hymnu państwowego.
Uroczystość prowadzona była jak co roku przez drugoklasistów, którzy zaczęli od powitania przybyłych gości: Burmistrza Miasta Ozorkowa – p. Jacka Sochę.
czytaj więcej »
23 września o godz. 16.30
odbyła się
dyskoteka integracyjna.
czytaj więcej »
 
Wybór Samorządu Uczniowskiego 21.09.16 r.
Dnia 21 września został wybrany Samorząd Uczniowski na rok 2016/17.
Do Prezydium wybrano wszystkich kandydatów: Patrycję Gieragę kl. III A, Patrycję Lewandowską kl. III A, Patrycję Pałasz kl. III A, Darię Niciak kl. III F i Ewelinę Pilatowicz kl. III F.

Przewodniczącą została Ewelina Pilatowicz.

Opiekunką Samorządu Uczniowskiego jest p. Małgorzata Syncerek.
 
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 01.09.16 r.
1 września o godz. 8.30 Msza Święta w Kościele NMP Królowej Polski na Adamówku
rozpoczęła nowy rok szkolny 2016/2017.
O godzinie 9.30 - już w szkole spotkali się uczniowie klas pierwszych z dyrekcją i nauczycielami. Uczniowie klas drugich i trzecich spotkali się w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami. Pani dyrektor Ewa Skrupska po powitaniu pierwszoklasistów i ich rodziców życzyła uczniom samych sukcesów i zadowolenia.
BĄDŹCIE BEZPIECZNI W DRODZE DO I ZE SZKOŁY!
 
ZESTAWY PODRĘCZNIKÓW 06.07.16 r.
 
Jesteśmy SZKOŁĄ Z KLASĄ 14.10.03 r. Moja Szkoła w Unii Europejskiej 20.06.03 r.

W roku szkolnym 2002/2003 nasze Gimnazjum przystąpiło do udziału w ogólnopolskiej akcji "Szkoła z klasą", organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego.
Dzięki dużemu zaangażowaniu nauczycieli, uczniów i rodziców oraz dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji, nasze gimnazjum otrzymało certyfikat "Szkoła z klasą"

Dziękujemy Nauczycielom, którzy przyczynili się do realizacji projektów w ramach tego programu. Słowa uznania kierujemy także do uczniów. Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w programie Moja szkoła w UE przyczyniło się do lepszego przygotowania młodzieży do członkowstwa Polski w Unii Europejskiej.

Urząd Ochrony Komitetu Integracji Europejskiej
i Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu