Jesteś w: Strona główna

... Jesteś: gościem na naszej stronie od 1.01.2006 r.:)   Użytkowników Online:
20 LISTOPADA 2014 R. GODZ. 17.00 - ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI
 
Narodowe Święto Niepodległości 10.11.14 r.
10 listopada 2014 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji obchodzonego 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły, odśpiewaniem "Mazurka Dąbrowskiego" oraz słowami p. dyrektor Ewy Skrupskiej, która przywitała zgromadzonych gości, uczniów i nauczycieli.
Swoją obecnością zaszczycili nas m.in.: pan Burmistrz Jacek Socha, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Roman Kłopocki i Sekretarz Rady Miejskiej pan Mariusz Ostrowski.
więcej »
 
Promujemy ZDROWIE! 17.10.14 r.

17 października w naszej szkole odbyła się kolejna akcja promującą zdrowie.
Tym razem uczestnicy koła Promocji Zdrowia zachęcali do spożywania jabłek, rozdając je na przerwach. Niemal każdy uczeń poczęstował się owocem i na jego twarzy zagościł uśmiech. :)

Dziękujemy za miły odzew i zachęcamy do jedzenia również innych warzyw i owoców!
 
Dzień Edukacji Narodowej 14.10.14 r.
Tegoroczne obchody Dnia Nauczyciela odbywały się w rytmach cygańskiej biesiady.
Prowadzący uroczystość powitali wszystkich gości i jako pierwszy głos zabrał pan burmistrz Jacek Socha, który złożył wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi serdeczne życzenia, podobnie jak przemawiający po nim przewodniczący Rady Miejskiej pan Roman Kłopocki.
Następnie przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego wręczyły kwiaty i w imieniu uczniów przekazały wyrazy podziękowania za pracę i pomoc wszystkim zgromadzonym. więcej »
 
Bezpieczna droga do szkoły
 
70. Rocznica Powstania Warszawskiego 03.10.14 r.

3 października 2014 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji 70. rocznicy Powstania Warszawskiego.
Uczniowie przygotowali wzruszającą akademię uwzględniającą recytację pięknych wierszy i śpiewanie pieśni o tamtych dniach. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. sekretarz miasta Ozorków, pan Mariusz Ostrowski oraz przewodniczący Rady Miejskiej, pan Roman Kłopocki, jak również zaproszeni goście z grona kultury i oświaty.
Uczniowie pracowali pod czujnym okiem pani Małgorzaty Wierzbińskiej, pani Katarzyny Wojtkiewicz i pani Beaty Klauze, dekorację i scenariusz przygotowała pani Iwona Waszkiewicz, natomiast prezentację multimedialną przygotował pan Jacek Graczyk, a nagłośnieniem zajmował się pan Jarosław Suchan.
Całą uroczystość uwiecznił na zdjęciach pan Dariusz Suchan
galeria »
 
Nowy Samorząd Szkolny 23.09.14 r. Dyskoteka 02.10.14 r.


 Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została
Julia Dośpiał kl. III e
czytaj więcej »
2 października o godz. 16.30
odbyła się
dyskoteka integracyjna.
czytaj więcej »
 
Projekt eTwinning 2014 07.09.14 r.
W dniach 3-7 września 2014 r. uczniowie naszego Gimnazjum po raz drugi odwiedzili partnerów projektu eTwinning z czeskiego miasta Vysoké Mýto, oficjalnego miasta partnerskiego Ozorkowa. Pierwsza wycieczka była organizowana w roku 2011. Obie wizyty odbywały się w ramach wymiany międzynarodowej. My również gościliśmy u siebie naszych partnerów z Czech, najpierw w 2010 roku, a ostatnio w maju 2014 roku. Na wycieczce, uczniami opiekowały się pani Elżbieta Kędzia i pani Agnieszka Jabłońska, jako koordynator projektu i kierownik wycieczki. więcej »
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 01.09.14 r.
WITAMY PO WAKACJACH:)

1 września 2014 r. o godzinie 9.30 rozpoczeliśmy nowy rok szkolny spotkaniami uczniów klas pierwszych z dyrekcją i nauczycielami. Uczniowie klas drugich i trzecich spotkali się w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami. Pani dyrektor Ewa Skrupska po powitaniu pierwszoklasistów i ich rodziców życzyła uczniom sukcesów i samych szóstek.
BĄDŹCIE BEZPIECZNI W DRODZE DO I ZE SZKOŁY!
 


Jesteśmy SZKOŁĄ Z KLASĄ 14.10.03 r. Moja Szkoła w Unii Europejskiej 20.06.03 r.

W roku szkolnym 2002/2003 nasze Gimnazjum przystąpiło do udziału w ogólnopolskiej akcji "Szkoła z klasą", organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego.
Dzięki dużemu zaangażowaniu nauczycieli, uczniów i rodziców oraz dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji, nasze gimnazjum otrzymało certyfikat "Szkoła z klasą"

Dziękujemy Nauczycielom, którzy przyczynili się do realizacji projektów w ramach tego programu. Słowa uznania kierujemy także do uczniów. Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w programie Moja szkoła w UE przyczyniło się do lepszego przygotowania młodzieży do członkowstwa Polski w Unii Europejskiej.

Urząd Ochrony Komitetu Integracji Europejskiej
i Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu