Jesteś w: Strona główna

... Jesteś: gościem na naszej stronie od 1.01.2006 r.:)   Użytkowników Online:
BĄDŹ BEZPIECZNY W DRODZE DO I ZE SZKOŁY! Zobacz regulamin konkursu "Bezpieczna droga do szkoły"

Nowy Samorząd Szkolny 23.09.14 r. Dyskoteka 30.09.14 r.

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została
Julia Dośpiał kl. III e
2 października o godz. 16.30
odbędzie się
dyskoteka integracyjna.
Serdecznie zapraszamy!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 01.09.14 r.
WITAMY PO WAKACJACH:)

1 września 2014 r. o godzinie 9.30 rozpoczeliśmy nowy rok szkolny spotkaniami uczniów klas pierwszych z dyrekcją i nauczycielami. Uczniowie klas drugich i trzecich spotkali się w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami. Pani dyrektor Ewa Skrupska po powitaniu pierwszoklasistów i ich rodziców życzyła uczniom sukcesów i samych szóstek.
BĄDŹCIE BEZPIECZNI W DRODZE DO I ZE SZKOŁY!

ZESTAWY PODRĘCZNIKÓW 30.07.14 r.

Jesteśmy SZKOŁĄ Z KLASĄ 14.10.03 r. Moja Szkoła w Unii Europejskiej 20.06.03 r.

W roku szkolnym 2002/2003 nasze Gimnazjum przystąpiło do udziału w ogólnopolskiej akcji "Szkoła z klasą", organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego.
Dzięki dużemu zaangażowaniu nauczycieli, uczniów i rodziców oraz dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji, nasze gimnazjum otrzymało certyfikat "Szkoła z klasą"

Dziękujemy Nauczycielom, którzy przyczynili się do realizacji projektów w ramach tego programu. Słowa uznania kierujemy także do uczniów. Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w programie Moja szkoła w UE przyczyniło się do lepszego przygotowania młodzieży do członkowstwa Polski w Unii Europejskiej.

Urząd Ochrony Komitetu Integracji Europejskiej
i Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu